Odszkodowanie Czechy – prawnik i radca prawny

Obsługa prawna

Kancelaria prawna dla klientów indywidualnych w Czechach

Nasza kancelaria zapewnia klientom indywidualnym udzielanie pisemnych i ustnych porad prawnych, sporządzanie i opiniowanie umów z zakresu wszystkich dziedzin prawa, opracowywanie wszelkich pism procesowych i innych dokumentów prawnych. W imieniu klienta prowadzimy korespondencję z innymi osobami prywatnymi, instytucjami państwowymi i przedsiębiorstwami.

Pomoc prawna w Republice Czeskiej

Kancelaria prawna Ondruch udziela również zastępstwa procesowego stron we wszystkich rodzajach postępowań sądowych – cywilnych, rodzinnych, spadkowych, administracyjnych i karnych przed sądami wszystkich instancji aż do prawomocnego zakończenia sprawy, łącznie z postępowaniem egzekucyjnym oraz reprezentacją przed organami administracji publicznej i innymi instytucjami.

Pomoc prawną świadczymy przy zleconych sprawach, jak i w ramach stałej obsługi prawnej, która pozwala na korzystanie z usług prawniczych w wymiarze czasowym i na warunkach ustalonych w umowie o świadczenie stałej obsługi prawnej. Umowa o świadczenie stałej obsługi prawnej daje klientowi najbardziej komfortowe warunki korzystania z pomocy prawnej.

Kompleksowe usługi prawne

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i handlowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, windykacji należności oraz postępowania upadłościowego i egzekucyjnego.

Z nami założysz działalność gospodarczą w Czechach

Jeśli rozważasz otwarcie własnej działalności gospodarczej w Czechach, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele formalności należy spełnić i jak ważna jest znajomość aktualnych przepisów. Przygotujemy Cię kompleksowo na otwarcie firmy w Czechach. Mamy specjalistów od prawa handlowego, którzy przeprowadzą Cię przez proces od pomysłu po założenie spółki.

Otwarcie firmy w Czechach to niższe koszty prowadzenia biznesu, dostęp do nowych rynków i klientów, jednak pomysł ten wymaga znajomości prawa i wielu formalności, które bez znajomości języka czeskiego mogą stanowić poważną barierę.

Dlatego nasza kancelaria prawnicza oferuje swoje usługi w zakresie zakładania spółek handlowych w Czechach. Prawnicy mają doświadczenie i wiedzę dotyczącą prawa czeskiego, a gwarantują obsługę w języku polskim.

Spotkaj się z doradcami podatkowymi

Zakładasz firmę na rynku czeskim, pracujesz tutaj, rozliczasz się z podatków na terenie Czech? Skorzystaj z pomocy doradców podatkowych z naszej kancelarii. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu w zakresie prawa podatkowego w Czechach unikniesz problemów związanych z nieprawidłowym rozliczeniem podatków oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Ze specjalistą do spraw podatków możesz skontaktować się także wtedy, kiedy masz nieruchomości na terenie Republiki Czeskiej. Nasi doradcy podatkowi pomogą Ci w zrozumieniu systemu podatkowego dotyczącego nieruchomości oraz w rozliczeniu podatków związanych z nieruchomościami prywatnymi lub należącymi do Twojej firmy.

Reprezentowanie polskich klientów

Specjalizacją naszej kancelarii jest reprezentacja osób podejrzanych o spowodowanie wypadku drogowego, jak również osób poszkodowanych w tych zdarzeniach.

Jeśli jesteś poszkodowanym w wypadku drogowym, możesz mieć prawo do otrzymania odszkodowania za poniesione straty. Zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe starają się minimalizować swoje wydatki i nie zawsze wypłacają pełne odszkodowania. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy prawników, którzy znają przepisy i wiedzą, jakie są prawa klientów. Nasza kancelaria może pomóc w uzyskaniu pełnego odszkodowania za poniesione szkody, w tym za koszty leczenia, naprawy samochodu i inne straty związane z wypadkiem.

Jeśli natomiast jesteś podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, zwróć się o pomoc do specjalistów od prawa karnego. Nasza kancelaria prawnicza, w której rozmawiamy z klientami w języku polskim, może pomóc w reprezentacji przed sądem, udzielić porad prawnych i przygotować obronę. Adwokat z kancelarii Ondruch ma doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z wypadkami drogowymi i zna przepisy prawa, dzięki czemu może pomóc w uzyskaniu najlepszego możliwego wyniku.

Kancelaria specjalizująca się w reprezentacji osób poszkodowanych i podejrzanych o spowodowanie wypadku drogowego to najlepszy wybór dla osób potrzebujących profesjonalnej pomocy prawnej w takiej sytuacji. Korzystając z usług kancelarii Ondruch masz pewność, że Twoja sprawa zostanie skutecznie i profesjonalnie poprowadzona.

Kancelaria adwokacka w Czechach — skontaktuj się z nami

Usługi prawne dla klientów indywidualnych to szeroka oferta porad prawnych, doradztwa w zakresie prawa cywilnego, karnego czy podatkowego, obsługa prawna w przypadku zadłużenia lub innych problemów na terenie Czech.
Więcej informacji na temat wynagrodzenia za świadczoną usługę prawną znajduje się na stronie Cennik.